SALÓN SNOV 2019

NOVÝ ROČNÍK!

Snívate o krásnom kozmetickom salóne? Uvažujete nad zmenou? Milujete svoj salón, ale stále máte pocit, že niečo tomu chýba? Staráte sa o náročné klientky, ktoré požadujú viac? Bojujete s konkurenciou? Chýba Vám skutočný servis a obchodno-marketingová starostlivosť? Nastal Váš čas!

Institut Esthederm, v exkluzívnej spolupráci s magazínom Les Nouvelles Esthétiques, vyhlasuje už 2. ročník kreatívnej projektovo-zážitkovej súťaže pre všetky začínajúce, ale aj fungujúce kozmetičky, ktoré milujú oblasť estetickej kozmetiky celou svojou dušou i srdcom. Práve pre jednu z Vás je pripravená výhra snov. Lídri esteticko-kozmetického sveta na Slovensku, Institut Esthederm a Les Nouvelles Esthétiques, spojili svoje sily, energiu, skúsenosti a možnosti, aby možno práve Vám splnili krásny sen. Štýlový, exkluzívny a ekonomicky fungujúci salón s nadštandardným servisom, ktorý je pre Institut Esthederm celosvetovo príznačný.

PRIEBEH A PODMIENKY SÚŤAŽE

Chytiť túto príležitosť za opraty je veľmi jednoduché. Súťaž prebieha od 1.4.2019 do 31.10.2019, avšak v prvom kroku je potrebné do 30.5.2019 uskutočniť registráciu. Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto doposiaľ s kozmetikou Institut Esthederm nepracuje a v termíne do 31.10.2019 získa odbornú spôsobilosť pre vykonávanie profesie kozmetičky. Máme radi, ak nie sú veci komplikované, preto registráciu môžete uskutočniť telefonicky +421 907 752 299 alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., kde uvediete predmet: „Salón snov“ a zanecháte nám platný telefonický a e-mailový kontakt. Team Institut Esthederm Vás bude následne kontaktovať s ďalšími podrobnosťami.

Ako sme spomínali v úvode, „Salón snov“ je kreatívna projektovo-zážitková súťaž. To znamená, že v priebehu súťaže sme si pre Vás pripravili stretnutia, výzvy, individuálnu prácu a finálne návrh Vášho vlastného mini-projektu v podobe vysnívaného salónu. Víťazom sa stáva autor najlepšieho projektu, ktorého atribúty bude posudzovať tím odborníkov z oblasti kozmetického biznisu.

VÝHRA SNOV

Víťaz súťaže sa má naozaj na čo tešiť. Získa skutočný salón snov a výhru v hodnote 33.000 EUR:

-        Exkluzívny kontrakt o spolupráci s prémiovou kozmetickou značkou Institut Esthederm.

-        Garantované bezplatné vzdelávanie, školenia a špecializované kvalifikácie počas obdobia spolupráce.

-        Kompletné produktové portfólio na salónové ošetrenia Institut Esthederm.

-        Navyše kompletné produktové portfólio Face Care, Sun Care a Body Care predajných produktov Institut Esthederm.

-        Kabinetné vybavenie kozmetického salóna.

-        Návrh interiérového dizajnu od profesionálneho architekta.

-        Brand Identity a Brand Merchendising Institut Esthederm navrhnutého salónu.

-        Intenzívna obchodno-marketingová podpora počas štartu i priebehu spolupráce.

-        Promotion a PR podpora magazínu Les Neuvelles.

-        Úvodné školenie a krásny pobyt, v srdci spoločnosti Institut Esthederm, v Paríži.

-        Priateľská atmosféra, pocit nádhernej komunity, unikátna filozofia, prístup ku klientele, dlhoročný know-how, a v neposlednom rade aj účasť na mnohých krásnych firemných eventoch.

 

INSTITUT ESTHEDERM

„Nevytváram produkty starostlivosti o pleť preto, aby urobili ženy krásnymi, ale preto, že sú krásne.“

Jean Noel Thorel, zakladateľ Institut Esthederm

Institut Esthederm v sebe spája zdravie, krásu a pocit rovnováhy. Samotný názov „Institut“ evokuje pojem výskumnej a vzdelávacej inštitúcie, ale zároveň aj miesto, kde sa uskutočňujú kozmetické ošetrenia a procedúry, tzv. Chrám pohody. „Esthé“ ako esthetique (estetické), sa vzťahuje k vede o kráse a hľadaniu dokonalosti, „Derm“ k vnútornej vrstve pokožky, na ktorú sa zameriavajú produkty Institut Esthederm na podporu krásneho a mladistvého vzhľadu pokožky.

Institut Esthederm, exkluzívny luxusný partner odborníkov pre starostlivosť o pleť, môžeme v kozmetike označiť ako prémiovú "High-tech" značku. Značku, ktorá sa neustále snaží uspokojiť potreby svojich klientov ako zdravie, krásu a pohodu. Jej produkty sú distribuované po celom svete prostredníctvom kvalitnej siete kozmetických salónov, vybraných lekární, parfumérií, esteticko-dermatologických centier a luxusných obchodných domov.

Kozmetické produkty a ošetrenia sú vyvíjané výhradne s odborníkmi v oblasti krásy a pocitu pohody a to prostredníctvom individuálnych ošetrení, starostlivosti i unikátnych programov krásy, dokonale prispôsobených potrebám našich náročných klientov.

PÁR SLOV OD JEAN-NOEL THORELA, ZAKLADATEĽA ZNAČKY INSTITUT ESTHEDERM

Ak pokožka trpí, namiesto nadmerného liečenia, je lepšie prevychovať ju. A tento princíp sprevádza všetky moje výskumné ciele. Optimalizujeme metabolickú kapacitu kožných buniek a pomáhame udržať túto kapacitu v priebehu času. Som absolútne presvedčený, že starnutie kože nie je nutné a že prioritou akéhokoľvek výrobku starostlivosti o pleť by malo udržiavať zdravú pokožku. Krása je zdravie, ktoré môžete vidieť. Pocit pohody je zdravie, ktoré môžete cítiť.

Mojím najväčším prianím je navrhovanie produktov, ktoré sú skutočne užitočné, účinné a bezpečné, a ktoré nepracujú proti veku, ale s vekom, ktoré nepracujú proti slnku, ale so slnkom a ktoré majú dlhodobé účinky.

Kozmetika je často považovaná len za oblasť, ktorá produkuje krátkodobé alebo povrchné výsledky. Alebo je chápaná pod pojmom: farmaceutické prípravky určené na liečbu kožných problémov. Avšak, ja vidím veci inak. Neustále pracujem na vytvorení novej triedy výrobkov, bio kozmetiky, ktoré sú biologicky aktívne, technologicky bezpečné a navrhnuté tak, aby všetky typy pleti lepšie odolávali životnému prostrediu a dopadom času. Cieľom Institut Esthederm je presvedčiť každého užívateľa o hodnote značky a demonštrovať prínos produktov vďaka sieti vysoko kvalifikovaných odborníkov pre starostlivosť o pleť.

 

Všetkým zúčastnením želáme veľa síl, entuziazmu, kreativity a zvedavosti na ceste s unikátnou značkou s unikátnou filozofiou, ktorá Vás zaručene chytí za srdce.

Tím Institut Esthederm a Les Nouvelles Esthétiques.

  • Beauty Derm
  • Sothys
  • Phytomer
  • Colagen
  • Millet