Snívate o krásnom salóne? Uvažujete nad zmenou? Milujete svoj salón, ale stále máte pocit, že by to chcelo nový vietor do plachiet? Staráte sa o náročné klientky, ktoré požadujú viac? Bojujete s konkurenciou? Chýba Vám skutočný servis a obchodno-marketingová starostlivosť? Nastal Váš čas!

Institut Esthederm, v  exkluzívnej spolupráci s ma-gazínom Les Nouvelles Esthétiques, vyhlasuje 1. ročník kreatívnej projektovo-zážitkovej súťaže pre všetky začínajúce, ale aj  fungujúce kozmetičky, ktoré milujú oblasť estetickej kozmetiky celou svojou dušou i  srdcom. Práve pre jednu z  Vás je pripravená výhra snov.

IE.banner.01

IE.salon.02

Lídri esteticko-kozmetického sveta na Slovensku, Institut Esthederm a Les Nouvelles Esthétiques, spojili svoje sily, energiu, skúsenosti a  možnosti, aby možno práve Vám splnili krásny sen. Štýlový, exkluzívny a ekonomicky fungujúci salón s nadštandardným servisom, ktorý je pre Institut Esthederm celosvetovo príznačný.

Výhra snov

Víťaz súťaže sa má naozaj na čo tešiť.
Získa skutočný salón snov 
a výhru v hodnote 33.000 EUR!

 • Exkluzívny kontrakt o spolupráci s  prémiovou kozmetickou značkou Institut Esthederm
 • Garantované bezplatné vzdelávanie, školenia a špecializované kvalifikácie počas obdobia spolupráce
 • Kompletné produktové portfólio na salónové ošetrenia Institut Esthederm
 • Navyše kompletné produktové portfólio Face Care, Sun Care a Body Care predajných produktov Institut Esthederm
 • Kabinetné vybavenie kozmetického salóna. Návrh interiérového dizajnu od profesionálneho architekta. Brand Identity a  Brand Merchendising Institut Esthederm navrhnutého salónu
 • Intenzívna obchodno-marketingová podpora počas štartu i  priebehu spolupráce
 • Promotion a  PR podpora magazínu Les Nouvelles Esthétiques
 • Úvodné školenie a  krásny pobyt, v  srdci spoločnosti Institut Esthederm, v  Paríži
 • Priateľská atmosféra, pocit nádhernej komunity, unikátna filozofia, prístup ku klientele, 
  dlhoročný know-how, a  v  neposlednom rade aj účasť na mnohých krásnych firemných eventoch

Institut Esthederm

Institut Esthederm v sebe spája zdravie, krásu a pocit rovnováhy. Samotný názov „Institut“ evokuje pojem výskumnej a vzdelávacej inštitúcie, ale zároveň aj miesto, kde sa uskutočňujú kozmetické ošetrenia a procedúry, tzv. Chrám pohody. „Esthé“ ako esthetique (estetické), sa vzťahuje k vede o kráse a hľadaniu dokonalosti, „Derm“ k vnútornej vrstve pokožky, na ktorú sa zameriavajú produkty Institut Esthederm na podporu krásneho a mladistvého vzhľadu pokožky.
Institut Esthederm, exkluzívny luxusný partner odborníkov pre starostlivosť o pleť, môžeme v kozmetike označiť ako prémiovú "High-tech" značku. Značku, ktorá sa neustále snaží uspokojiť potreby svojich klientov ako zdravie, krásu a pohodu. Jej produkty sú distribuované po celom svete prostredníctvom kvalitnej siete kozmetických salónov, vybraných lekární, parfumérií, esteticko-dermatologických centier a luxusných obchodných domov.
Kozmetické produkty a ošetrenia sú vyvíjané výhradne s odborníkmi v oblasti krásy a pocitu pohody a to prostredníctvom individuálnych ošetrení, starostlivosti i unikátnych programov krásy, dokonale prispôsobených potrebám našich náročných klientov.

Pár slov od Jean-Noel Thorela, zakladateľa značky Institut Esthederm

Ak pokožka trpí, namiesto nadmerného liečenia, je lepšie prevychovať ju. A tento princíp sprevádza všetky moje výskumné ciele. Optimalizujeme metabolickú kapacitu kožných buniek a pomáhame udržať túto kapacitu v priebehu času. Som absolútne presvedčený, že starnutie kože nie je nutné a že prioritou akéhokoľvek výrobku starostlivosti o pleť by malo udržiavať zdravú pokožku. Krása je zdravie, ktoré môžete vidieť. Pocit pohody je zdravie, ktoré môžete cítiť.
Mojím najväčším prianím je navrhovanie produktov, ktoré sú skutočne užitočné, účinné a bezpečné, a ktoré nepracujú proti veku, ale s vekom, ktoré nepracujú proti slnku, ale so slnkom a ktoré majú dlhodobé účinky.
Kozmetika je často považovaná len za oblasť, ktorá produkuje krátkodobé alebo povrchné výsledky. Alebo je chápaná pod pojmom: farmaceutické prípravky určené na liečbu kožných problémov. Avšak, ja vidím veci inak. Neustále pracujem na vytvorení novej triedy výrobkov, bio kozmetiky, ktoré sú biologicky aktívne, technologicky bezpečné a navrhnuté tak, aby všetky typy pleti lepšie odolávali životnému prostrediu a dopadom času. Cieľom Institut Esthederm je presvedčiť každého užívateľa o hodnote značky a demonštrovať prínos produktov vďaka sieti vysoko kvalifikovaných odborníkov pre starostlivosť o pleť.

Priebeh a podmienky súťaže

IE.salon.01

Chytiť túto príležitosť za opraty je veľmi jednoduché. Súťaž prebieha od 1.4.2018 do 30.9.2018, avšak v prvom kroku je potrebné do 30.4.2018  uskutočniť registráciu. Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto doposiaľ s  kozmetikou Institut Esthederm nepracuje a v termíne do 30.9.2018 získa odbornú spôsobilosť pre vykonávanie profesie kozmetičky.
Máme radi, ak nie sú veci komplikované, preto registráciu môžete uskutočniť telefonicky na čísle +421  907  752  299 alebo mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., kde uvediete predmet: „Salón snov“ a  zanecháte nám platný telefonický a  e-mailový kontakt. Team Institut Esthederm Vás bude následne kontaktovať s  ďalšími podrobnosťami.

Ako sme spomínali v  úvode, „Salón snov“ je kreatívna projektovo-zážitková súťaž. To znamená, že v  priebehu súťaže sme si pre Vás pripravili stretnutia, výzvy, individuálnu prácu a  finálne návrh Vášho vlastného mini-projektu v  podobe vysnívaného salónu. Víťazom sa stáva autor najlepšieho projektu, ktorého atribúty bude posudzovať tím odborníkov z  oblasti kozmetického biznisu. Všetkým zúčastnením želáme veľa síl, entuziazmu, kreativity a  zvedavosti na ceste s  unikátnou značkou s unikátnou filozofiou, ktorá Vás zaručene chytí za srdce.

 • Beauty Derm
 • Sothys
 • Phytomer
 • Colagen
 • Millet